Везена алка медалјон

590 ден

Адаптибилна везена алка медалјон. Димензии: должина: 21 цм, медалјон 3.5 х 3.5 цм.

Само 1 останати на залиха (може да се нарача повторно)

Везена алка медалјон

590 ден

SKU: 90327-1 Категории , Ознака: