Цртана ламба

3 690 ден

Рачно цртана ламба. Секоја страна раскажува своја приказна. Димензии: 13х30х11 цм.

Само 1 останати на залиха

Цртана ламба

3 690 ден

SKU: 90108 Категории , Ознака: